ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | |

  • De kopers van S&P500 futures lijken langzamerhand de controle kwijt te raken. Deze futures zijn in koers gedaald en daardoor ging de AEX verder omlaag. De graadmeter heeft nu het 61,8% Fibonacci niveau bereikt en dat is een potentieel steunniveau. Het lichaam van de laatste candle staat nog net boven het niveau en dat kunnen we daardoor nog niet als gebroken behandelen. De komende candles moet blijken of we kans zien hier een bodem te vormen.
  • Dit is van belang in verband met de onderzijde van het stijgend kanaal v-g waarin we ons bevinden, de onderkant daarvan ligt namelijk rond 265.

  • Dalen we verder dan breken we vanmiddag naar beneden uit het stijgend trendkanaal en hervatten dan de daling. Deze middag wordt uitermate belangrijk. -Ad Nooten-

Geplaatst vrijdag 12 juni 15.20u.

Naar boven

 

 

Hier ziet u de stand van de AEX op het moment dat u deze pagina opvroeg:

    

Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext